Zarządzanie wiedzą z infobrokeringiem to kierunek, który kształci specjalistów w zakresie analizowania jakościowego i ilościowego wiedzy, a także informacji. Słuchacz w toku studiów zdobywa umiejętność diagnozowania potencjału różnych firm i instytucji, a także wdrażania odpowiednich narzędzi, które pozwalają skutecznie pozyskiwać informacje, monitorować ich jakość oraz odpowiednio je wykorzystywać dla dobra firm i instytucji. Absolwent kierunku jest przygotowany do podjęcia zatrudnienia jako specjalista Human Resources i Public Relations. Chcesz wiedzieć więcej?

W trakcie studiów:

Przedmioty, na jakie natkniecie się na kierunku Zarządzanie wiedzą z infobrokeringiem to m.in.: systemy zarządzania wiedzą, wprowadzenie do nauk o zarządzaniu, informacja gospodarcza, źródła i techniki wyszukiwania informacji,, zarządzanie serwisem internetowym, Web Usability, projektowanie baz danych, metodologia nauk humanistycznych, metodologia ogólna ze statystyką, logika, ontologia, epistemologia.

Po studiach:

Absolwent znajdzie pracę w instytucjach oraz organizacjach jako specjalista do profesjonalnego zarządzania, modelowania i dysponowania wiedzą i informacją. Może także zająć się projektowaniem narzędzi statystycznych i obróbki danych w centrach badania opinii społecznej oraz może świadczyć usługi w zakresie pozyskiwania, przetwarzania i prezentowania informacji w serwisach informacyjnych.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->