Wiesz czego na pewno nie osiągniesz bez internetu? Nie zdołasz studiować na kierunku Przedsiębiorczość w internecie. To chyba oczywiste! Ten kierunek wręcz wymusza dostęp do sieci i jest stworzony z myślą o przyszłych menedżerach poruszających się w przestrzeni wirtualnej jak ryby w wodzie. Studiowanie przedsiębiorczości w internecie ma dać ci możliwość zdobycia wiedzy i specjalistycznych umiejętności, dzięki którym zdołasz opanować arkana internetowego handlu i uzyskasz kwalifikacje pozwalające na swobodny rozwój rozmaitych przedsięwzięć gospodarczych.

W trakcie studiów:
Dzięki Przedsiębiorczości w internecie maturzyści zdobędą ciekawy zawód, dający moc satysfakcji i pozwalający na nieustanny rozwój. Studia Przedsiębiorczość w internecie są ponadczasowe, gdyż rozwijać się będą tak długo, jak długo rosnąć będzie handel w internecie. Wszystkie sygnały na niebie i ziemi wskazują, że ten proces trwać będzie jeszcze długie, długie lata. Studia Przedsiębiorczość w internecie trwają trzy lata. Nauczysz się sprawnego "serfowania" po krainie gospodarki. Zaopatrzysz się w wiedzę na temat możliwości, jakie stwarza sieć ludziom myślącym o założeniu własnego biznesu. Dowiesz się jak założyć przedsiębiorstwo internetowe, jak nim kierować, by przynosiło dochody. Jak bronić się przed nieuczciwą konkurencją? Jak zabezpieczyć swoje finanse przed cyberprzestępcami? Dzięki studiom na Przedsiębiorczości w internecie nabędziesz sprawności w obsłudze różnych narzędzi informatycznych przydatnych w prowadzeniu działalności gospodarczej. Podszkolisz także język obcy. Na tę specjalizację kładzie się bardzo duży nacisk. Rozwijający się internet wymaga od swoich użytkowników znajomości przynajmniej jednego języka obcego na bardzo wysokim poziomie. Kierunek Przedsiębiorczość w internecie zapewni ci komfortowe warunki do nauki nawet kilku języków obcych, by jeszcze sprawniej uczestniczyć w dynamizacji elektronicznego handlu.
 
Po studiach:
Absolwent może kontynuować naukę na uczelniach ekonomicznych, na zarządzaniu luba na marketingu. Czeka na ciebie ciekawa praca. Możesz zająć się szkoleniem przedsiębiorców, planujących przeniesienie interesów w wirtualną rzeczywistość. Uzyskane umiejętności i wiedzę będziesz także mógł wykorzystać w pracy na stanowisku menedżera i samodzielnie zarządzać handlem w internecie. Jako znawca tematyki gospodarczej przydasz się w różnych serwisach aukcyjnych. Poradzisz sobie także w roli specjalisty od wdrażania skomplikowanych urządzań usprawniających lub chroniących transakcje setek tysięcy ludzi. Absolwenci kierunku Przedsiębiorczość w internecie będą musieli nieustannie się uczyć, by sprostać wymogom nowoczesnego handlu i być na bieżąco z dynamicznie rozwijającą się internetową gospodarką. 
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->