Kierunek studiów Analiza i zarządzanie w biznesie został stworzony z myślą o osobach ambitnych, zainteresowanych zdobyciem wiedzy na temat metodyki analizowania sytuacji rynkowej, finansowej i konkurencyjnej przedsiębiorstwa, sposobów budowania efektywnych modeli biznesowych oraz kreowania wartości i zainteresowanych w przyszłości pracą na stanowiskach samodzielnych specjalistów-analityków w przedsiębiorstwach. Zajęcia odbywają się przy wykorzystaniu nowoczesnych metod dydaktycznych, w tym również symulacji komputerowych oraz konwersatoriów. Chcesz wiedzieć więcej?

W trakcie studiów:
 
Program studiów na Analizie i zarządzaniu w biznesie dostarcza wiedzy na temat metodyki analizowania sytuacji rynkowej, finansowej i konkurencyjnej przedsiębiorstwa, sposobów budowania efektywnych modeli biznesowych oraz kreowania wartości.
 
Po studiach: 
Absolwenci Analizy i zarządzania w biznesie będą posiadać predyspozycje do sporządzania analiz niezbędnych kierownictwu różnego typu przedsiębiorstw w podejmowaniu decyzji. Znajdą również zatrudnienie w firmach konsultingowych zajmujących się doradztwem biznesowym a także w funduszach inwestycyjnych. Absolwenci kierunku będą także posiadali wiedzę i umiejętności, które umożliwią im prowadzenie własnej działalności biznesowej.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->